Fitness Equipment

ברוכה הבאה לשבוע הראשון 

סופרמאמי שוקלת אחרת
תנועה ותזונה מתקדמת
לנשים שרוצות תוצאות !
החלטת לבחור באורח חיים בריא, מעולה!!!
אז מאיפה אנחנו מתחילות? בדיוק כאן, בשבוע הראשון באופן טבעי יש נושאים רבים להתייחסות, משבוע לשבוע זה יזרום לך יותר בטבעיות, האתגר הוא לאמץ את התהליך, להתחיל במלוא המרץ ורק להמשיך עוד ועוד.
כל דרך להצלחה דורשת תכנית מפורטת שמתארת את המשימה ומסבירה איך ניתן להשיג אותה.
כל שבוע מחדש נכין תוכנית כזו, נבחן את נקודת המוצא ונכין יחד תוכנית אתה תגיעי למטרה. 
מומלץ ביותר להדפיס את יומן המסע בו נרשום במהלך הדרך, או הכיני לך מחברת קטנה.

בחירת אתגרי השבוע

להקפיד לישון 7 שעות לפחות
לשים לב לתוויות המזון ולהשוות
לעשות בכל יום משהו כיף
לאכול יותר מזונות טבעיים
להוסיף תנועה לא מתוכננת לחיים
לשתות 2 ליטר מים ליום
לאכול 5 ירקות בצבעים ליום
לאכול יותר חלבונים רזים
להקפיד על צריכת שומנים חיוניים
לאכול לאט ובישיבה לשולחן
לצרוך יותר פחמימות מורכבות
לדאוג לאיזון הורמונלי בגוף
Show More
ההחלטה להכנס לאורח חיים בריא מצריכה הטמעת שינויים, אני מאמינה בהדרגתיות והטמעה כך שהתוצאה תשאר אתך שנים. לבחירה אישית יש עוצמה רבה, אנא בחרי שלושה אתגרים מתוך רשימת האתגרים, בלחיצה על התמונה יפתח קישור למאמר בבלוג המתאר במה אתגר זה יתרום לך לתהליך,  עם טיפים פרקטים ליישום.
חשוב לפני ההחלטה על כל אתגר לבדוק עם עצמך עד כמה את ערוכה, מוכנה ומסוגלת לאתגר?
דרגי לעצמך בסולם של אחד עד עשר, בחרי אתגר זה רק אם דרגת מעל שבע.
לקריאת האתגר, עברי על התמונה עם העכבר.
 אנא בחרי שלושה אתגרים אותם תיישמי השבוע ורישמי אותם ביומן המסע.
אנא ליחצי על המספר לקבלת הרחבה בנושא

תוכנית שבועית

תכנון תזונתי


המטרה העיקרית בתוכנית היא להכנס לאורח חיים בריא יותר ולהרגיש טוב יותר עם עצמך באמצעות תוכנית כושר ותזונה מבוססת מחקר, ברת ביצוע, בה תתמידי לאורך זמן. הרעיון בתכנון התזונתי הוא לא להצמד לתפריט מוכתב או ללכת שבי אחר עקרונות של דיאטת קסם זו או אחרת, לפני שתתפתי לדיאטת קסם שגומלת אותך מפחמימות, סוכרים ובגדול מטעם החיים, שאלי את עצמך האם תוכלי להמשיך כך גם עוד עשר שנים? אם התשובה היא לא, אז אין טעם להתחיל עכשיו. בתהליך שאנחנו עוברות כאן יחד, אנחנו רצות מרתון ולא ספרינט. ההסתכלות היא לטווח ארוך, לרכוש ידע וכלים שיעזרו לך לבנות הרגלי אכילה משופרים, מותאמים לך. זכרי - אין דיאטה מושלמת, יש דיאטה מותאמת! מי שמכירה את עצמך הכי טוב זו את ,לכן אין מתאימה ממך לבחור לעצמך את התפריט שלך. נתחיל בהבנה בסיסית של אבות המזון, אנא עייני במאמר בבלוג : "אבות המזון נעים להכיר". נכיר את העקרונות לחלוקה נכונה, אנא עייני במאמר בבלוג:"צלחת מוצלחת". עכשיו את מוכנה לבחירת התפריט השבועי שלך המושתת על עקרונות אלו, שתוכלי ליישם ולקחת אתך לאורך שנים. בתפריט תמצאי המלצות עקרוניות למאכלים ,כמויות וקישור למתכונים, את רק בוחרת לך את האפשרות המועדפת עלייך מבין האפשרויות ומרכיבה לעצמך את התפריט אליו את מתחיבת השבוע. תפריט אנא רישמי לך תפריט זה ביומן המסע.
תכנון תנועתי


תכנון תנועתי הוא חלק חשוב ביותר בדרך להיות חטובה יותר, בריאה יותר, ואנרגטית יותר. למטרת ירידה במשקל, השינוי חייב לכלול תזונה ופעילות גופנית. בתהליך יש מספר שלבים, כנסי לקישורים להסברים המפורטים (: 1 .בניית תוכנית אימונים 2. בניית שגרה ספורטיבית והתמדה בה 3.הוספה של פעילות לחיי היומיום שלך הדרך הכי קלה בשלב הראשוני היא להכנס לקורס "סופרמאמי נכנסת לכושר", אותו קיבלת כחלק מהתוכנית, ושם לתרגל בכל יום את האימון שמוצע בצורה ברורה ומבלי "לשבור את הראש" , אך אם את מרוצה מהפעילות הגופנית שאת כרגע עושה, בהחלט אפשר לשלב כפי שפירטתי במאמר "בניית תוכנית אימונים", אם את זקוקה להנחיה נוספת אני זמינה, העיקר להיות בתנועה.
יומן אכילה ותנועה


יומן הרישום הוא כלי חשוב מאוד בתהליך ההרזיה, רישום של כל המזונות, משקאות והפעילות של כל יום יסייע לך להיות מודעת יותר להרגלי האכילה שלך, לגיוון המזון ולהסקת מסקנות. רשמי גם נפילות ונסי לזהות אם היה גורם מסויים שהיווה "טריגר", כך תוכלי להתמודד טוב יותר ולגלות את האתגרים שלך בתהליך ולמצוא פתרונות במאמר "אכילה רגשית יש לי תוכנית". וכמובן מוזמנת לשתף בקבוצה ואותי. היום יש מגוון פתרונות לרישום, אפליקציה מומלצת בחינם ניתנת להורדה לכל סלולרי היא myfitnesspal קלה לתפעול נוחה ונגישה, אפשרות נוספת היא להשתמש בכתבן שיש לכולנו בסלולרי או לכתוב כמו פעם עם עט ביומן המסע .
הכרת תודה


חלק ריגשי חשוב בתהליך, אני ממליצה בסוף כל יום לסגל לך הרגל לרשום לך ביומן המסע. 1.להסתכל על היום שהיה ולהכיר תודה על שלושה דברים שאת רואה. זה יכול להיות דברים כללים שחוזרים על עצמם, לדוגמא: ראיתי קשת בענן, הבריאות שלך, על זה שיש לך פלאפון מגניב, אוכל, מיטה נעימה. זה יכול להיות דברים ספציפיים מאותו היום שיקבלו אישור ונוכחות מחדש ברגע שתעלי אותם על הנייר לדוגמא :על זה שמצאת היום חניה במקום בעייתי או על רגע מרגש בו צפית מהצד בילדייך צועדים יד ביד. 2.להוקיר את עצמך על דבר אחד לפחות שאת מרוצה\ גאה בעצמך ביום הזה לדוגמא:הספקתי לקפל שלוש מכונות כביסה, חזרתי לכל הלקוחות שלי, הספקתי אימון יומי למרות העייפות וכד'... 3.לכתוב משהו אחד שאת סולחת לעצמך עליו לדוגמא:אני סולחת לעצמי שלא הייתי נוכחת כשהילד\חבר\בעל שיתף אותי בחוויות, סולחת לעצמי שמרחתי את הזמן במקום לקדם מה שחשוב לי, סולחת לעצמי שלא התייחסתי לגוף שלי בכבוד הראוי לו.

you are worthy inspirational note - hand
יש להיוועץ תמיד ברופא ודיאטנית מוסמכת  לפני התחלת פעילות גופנית מכל סוג שהוא ולפני התחלת תפריט תזונה, ולאמת התאמת תכנית זו למצבכם הרפואי . ט.ל.ח.
  • Twitter

© 2020 הזכויות שמורות לסופר מאמי בתנועה של אילנית נתנאל. 

האתר נבנה ועוצב בשיתוף עם  מאיה לי - דאבליו בניית אתרים

  • Twitter
  • סופרמאמי בתנועה
  • סופרמאמי בתנועה
  • סופרמאמי בתנועה